Powrót do strony głównej

  Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Reprezentacji Szkół
 
 Ponadgimnazjalnych Powiatów Województwa Pomorskiego
 
 "Dwie Rakiety" - Goręczyno


Turniej odbywa się w hali sportowej w Goręczynie. Jego celem jest populary-zacja tenisa stołowego, wyłonienie mistrza szkół ponadgimnazjalnych powiatu, a nade wszystko, rozwijanie umiejętności i sprawności fizycznej młodzieży szkolnej. Mecze odbywają się systemem szwedzkim. Odbywają się tylko gry pojedyncze - nie są rozgrywane pojedynki deblowe.
Zwycięzcy indywidualni od miejsca I do III otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe, od miejsca IV do VI - dyplomy, natomiast zwycięskie drużyny puchar dla powiatu

XVI Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Reprezentacji Powiatów Szkół Ponad-gimnazjalnych "Dwie Rakiety"
Goręczyno, 10 marca 2017 r.

>>>  regulamin
>>>  lista zgłoszeń (doc)
>>>  lista zgłoszeń (pdf)

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Turystyka w gminie Somonino - informacje
Historia Gminnego Ośrodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Informacje - archiwum
Sponsorzy GOK Somonino
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Sala widowiskowa GOK Somonino
wirtulany spacer po GOK Somonino
Kontakt z GOK Somonino

Komunikat z XVI Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" - 10 marca 2017 r.
>>> czytaj

-------------------------------------------

XV Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Reprezentacji Powiatów Szkół Ponad-gimnazjalnych "Dwie Rakiety"
Goręczyno, 11 marca 2016 r.

>>> Regulamin Turnieju

Komunikat z XV Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" - 11 marca 2016 r.
>>> czytaj




Komunikat z XIV Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" - 13 marca 2015 r.

W XIV Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" udział wzięło 31 zawodników
reprezentujących 8 powiatów województwa pomorskiego:
      1. Powiat Lęborski
      2. Powiat Kwidzyński
      3. Powiat Gdański - Grodzki
      4. Powiat Nowodworski
      5. Powiat Kartuski
      6. Powiat Kościerski
      7. Powiat Sztumski
      8. Powiat Pruszcz Gdański

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Łosińska Kinga - Powiat Kościerski
      II miejsce - Nagórska Kinga - Powiat Lęborski
      III miejsce - Dunst Kornelia - Powiat Kartuski
      IV miejsce - Zalech Anna - Powiat Kwidzyński
      V miejsce - Gołaszewska Monika - Powiat Gdański -Grodzki
      VI miejsce - Frydrych Kalina - Powiat Pruszcz Gdański

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Stefańska Daria - Powiat Kościerski
      II miejsce - Schaefer Maria - Powiat Kwidziński
      III miejsce - Wrońska Maja - Powiat Lęborski
      IV miejsce - Lejk Małgorzata - Powiat Kartuski
      V miejsce - Split Paulina - Powiat Pruszcz Gdański
      VI miejsce - Dudek Klaudia - Powiat Nowodworski

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Nawrocki Wiktor - Powiat Kartuski
      II miejsce - Szołtys Tomasz - Powiat Kwidzyński
      III miejsce - Radomski Szymon - Powiat Kościerski
      IV miejsce - Koprowski Wiktor - Powiat Gdański-Grodzki
      V miejsce - Jachowicz Alan - Powiat Gdański-Grodzki
      VI miejsce - Nazorek Dawid - Powiat Kwidzyński

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Dosz Adam - Powiat Lęborski
      II miejsce - Dyszer Filip - Powiat Lęborski
      III miejsce - Ditter Krzysztof - Powiat Nowodworski
      IV miejsce - Zabrocki Przemysław - Powiat Kościerski
      V miejsce - Nagel Wojciech - Powiat Kartuski
      VI miejsce - Milbrod Cezary - Powiat Pruszcz Gdański


Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:
      I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego - POWIAT LĘBORSKI
      II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino - POWIAT KOŚCIERSKI
      III miejsce i Puchar Przewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Gdańsku - POWIAT KARTUSKI
      IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie - POWIAT KWIDZYŃSKI


Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka

Organizatorami XIV Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" był:
- Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, współorganizatorami zaś:
- Rada Krajowe Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Warszawie
- Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku
- Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku




Komunikat z XIII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" - 7 marca 2014 r.

W XIII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" udział wzięło 18 zawodników
reprezentujących 5 powiatów województwa pomorskiego:
      1. Powiat lęborski
      2. Powiat kwidzyński
      3. Powiat gdański
      4. Powiat nowodworski
      5. Powiat kartuski

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Maria Schaefer (pow. kwidzyński)
      II miejsce - Adriana Teclaf (pow. kartuski)
      III miejsce - Maja Wrońska (pow. lęborski)
      IV miejsce - Anna Zalech (pow. kwidzyński)

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Paulina Stadnicka (pow. kartuski)
      II miejsce - Dominika Bruska (pow. lęborski)

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Adam Dosz (pow. lęborski)
      II miejsce - Mateusz Giełażyn ( pow. lęborski)
      III miejsce - Wiktor Nawrocki (pow. kartuski)
      IV miejsce - Tomasz Szołtys (pow. kwidzyński)
      V miejsce - Krzysztof Ditter (pow. nowodworski)
      VI miejsce - Patryk Misiejuk (pow. nowodworski)
      VII miejsce - Patryk Bela (pow. gdański)

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Łukasz Cichocki (pow. kwidzyński)
      II miejsce - Wojciech Nagel (pow. kartuski)
      III miejsce - Daniel Winiarski (pow. nowodworski)
      IV miejsce - Cezary Milbrod (pow. gdański)
      V miejsce - Piotr Wirkus (pow. nowodworski)

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:

      I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego POWIAT LĘBORSKI
oraz
      I miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino POWIAT KARTUSKI
      III miejsce i Puchar Przewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia LZS POWIAT KWIDZYŃSKI
      IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie POWIAT NOWODWORSKI
      V miejsce POWIAT GDAŃSKI

Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka.

Organizatorami XIII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" był Gminny Ośrodek Kultury
w Somoninie, współorganizatorami zaś:
Rada Krajowe Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Warszawie
Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku
Starostwo Powiatowe w Kartuzach

Reprezentacja powiatu nowodworskiego

Reprezentacja powiatu kwidzyńskiego

Reprezentacja powiatu lęborskiego

Reprezentacja powiatu kartuskiego

Uczestnicy Konkursu "Dwie Rakiety"




Komunikat z XII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" - 8 marca 2013 r.

W XII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" udział wzięło 26 zawodników
reprezentujących 7 powiatów województwa pomorskiego:
      1. Powiat lęborski
      2. Powiat kwidzyński
      3. Powiat gdański - grodzki
      4. Powiat pucki
      5. Powiat nowodworski
      6. Powiat słupski - grodzki
      7. Powiat kartuski

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Daria Stawicka - powiat gdański - grodzki
      II miejsce - Maria Schaeffer - powiat kwidzyński
      III miejsce - Paulina Stadnicka - powiat kartuski
      IV miejsce - Aleksandra Stolc - powiat kartuski
      V miejsce - Klaudia Dudek - powiat nowodworski

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Marta Szymańska - powiat gdański grodzki
      II miejsce - Magdalena Dettlaff - powiat pucki
      III miejsce - Klaudia Gorczewska - powiat kwidzyński
      IV miejsce - Andżelika Wałdoch - powiat nowodworski

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Adam Dosz - powiat lęborski
      II miejsce - Mateusz Giełażyn - powiat lęborski
      III miejsce - Filip Dyszer - powiat lęborski
      IV miejsce - Paweł Tabędzki - powiat gdański grodzki
      V miejsce - Wojciech Nagel - powiat kartuski
      VI miejsce - Paweł Binek - powiat pucki

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Mateusz Kamiński - powiat kwidzyński
      II miejsce - Krystian Kreft - powiat gdański grodzki
      III miejsce - Sebastian Brzeziński - powiat słupski grodzki
      IV miejsce - Mateusz Naczk - powiat kartuski
      V miejsce - Michał Łuczkiewicz - powiat słupski grodzki
      VI miejsce - Wiktor Jochem - powiat nowodworski

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:
      I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego - POWIAT GDAŃSKI GRODZKI
      II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino - POWIAT KWIDZYŃSKI
      III miejsce i Puchar Przewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia LZS - POWIAT LĘBORSKI
      IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie - POWIAT KARTUSKI


Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka
Organizatorami XII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, współorganizatorami zaś: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku, Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku i Starostwo Powiatowe w Kartuzach

>>> regulamin




Komunikat z XI Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" - 8 marca 2012 r.

W XI Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" udział wzięło 34 zawodników reprezentujących
9 powiatów województwa pomorskiego:
      1. Powiat chojnicki
      2. Powiat kartuski
      3. Powiat kwidzyński
      4. Powiat kościerski
      5. Powiat gdański
      6. Miasto Gdańsk
      7. Powiat pucki ziemski
      8. Powiat nowodworski
      9. Powiat słupski

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Marta Szymańska (Miasto Gdańsk)
      II miejsce - Paulina Stadnicka (Powiat kartuski)
      III miejsce - Marlena Block (Powiat kościerski)
      IV miejsce - Barbara Murek (Powiat chojnicki)
      V miejsce - Magdalena Cieślik (Powiat gdański)
      VI miejsce - Cecylia Wycichowska (Powiat gdański)

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Adrianna Przystupa (Miasto Gdańsk)
      II miejsce - Patrycja Breza (Powiat kościerski)
      III miejsce - Klaudia Mudlaff (Powiat pucki)
      IV miejsce - Michalina Krauze (Powiat kartuski)
      V miejsce - Magdalenan Dettlaff (Powiat pucki)
      VI miejsce - Romana Lenz (Powiat chojnicki)

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Filip Gajewski (Miasto Gdańsk)
      II miejsce - Krystian Kreft (Miasto Gdańsk)
      III miejsce - Łukasz Cichocki (Powiat kwidzyński)
      IV miejsce - Piotr Mojka (Powiat chojnicki)
      V miejsce - Michał Smętoch (Powiat kościerski)
      VI miejsce - Wojciech Nagel (Powiat kartuski)

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Łukasz Kaproń (Powiat kwidzyński)
      II miejsce - Paweł Kalinowski (Powiat kościerski)
      III miejsce - Mateusz Kamiński (Powiat kwidzyński)
      IV miejsce - Mateusz Barra (Powiat pucki - ziemski)
      V miejsce - Daniel Czarnecki (Powiat gdański)
      VI miejsce - Błażej Ptach (Powiat kartuski)

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:

I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego - Miasto GDAŃSK
II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino - Powiat KOŚCIERSKI
III miejsce i Puchar Przewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe - Powiat KWIDZYŃSKI
IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie - Powiat KARTUSKI


Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka.
Organizatorami XI Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, współorganizatorami zaś: Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku i Starostwo Powiatowe w Kartuzach.
Impreza dofinansowana była ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.




Komunikat z X Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego
      "DWIE RAKIETY"
- 11 marca 2011 r.

W X Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY"
udział wzięło 27 zawodników reprezentujących 7 powiatów
województwa pomorskiego
:
      1. Powiat kościerski
      2. Powiat kartuski
      3. Powiat kwidzyński
      4. Powiat chojnicki
      5. Powiat bytowski
      6. Powiat lęborski
      7. Powiat słupski - ziemski

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Małgorzata Osojca (Powiat kwidzyński)
      II miejsce - Amanda Nabożna (Powiat kwidzyński)
      III miejsce - Michalina Krause (Powiat kartuski)
      IV miejsce - Agata C hmielewska (Powiat chojnicki)
      V miejsce - Marlena Block (Powiat kościerski)
      VI miejsce - Weronika Trzeciakowska (Powiat bytowski)

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Lucyna Jutrzenka-Trzebiatowska (Powiat bytowski)
      II miejsce - Agata Górna (Powiat kartuski)

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Łukasz Kaproń (Powiat kwidzyński)
      II miejsce - Paweł Szreder (Powiat lęborski)
      III miejsce - Paweł Kalinowski (Powiat kościerski)
      IV miejsce - Mateusz Kamiński (Powiat kwidzyński)
      V miejsce - Piotr Mojka (Powiat chojnicki)
      VI miejsce - Jakub Kierznikiewicz (Powiat lęborski)

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Dariusz Dosz (Powiat lęborski)
      II miejsce - Paweł Podgórski (Powiat chojnicki)
      III miejsce - Mateusz Gosz (Powiat kartuski)
      IV miejsce - Jacek Wiśniewski (Powiat słupski - ziemski)
      V miejsce - Jakub Szymankiewicz (Powiat lęborski)

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:

I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego
      - Powiat KWIDZYN
II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino
      - Powiat LĘBORK
III miejsce i Puchar Przewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia
      Ludowe Zespoły Sportowe
      - Powiat KARTUZY
IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie
      - Powiat CHOJNICE

Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka.
Organizatorami X Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY"
był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, współorganizatorami zaś: Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku i Starostwo Powiatowe w Kartuzach.
Impreza dofinansowana była ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.





Komunikat z IX Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego
      "DWIE RAKIETY"
- 12 marca 2010 r.

W IX Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" udział wzięło
32 zawodników reprezentujących 8 powiatów województwa pomorskiego:
      1. Powiat Wejherowski
      2. Powiat Kościerski
      3. Powiat Kartuski
      4. Powiat Gdański
      5. Powiat Kwidzyński
      6. Powiat Chojnicki
      7. Powiat Bytowski
      8. Powiat Lęborski

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Agata Maliszewska /Powiat Kwidzyński/
      II miejsce - Michalina Krause /Powiat Kartuski/
      III miejsce - Amanda Nabożna /Powiat Kwidzyński/

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Angelika Buczkowska /Powiat Bytowski/
      II miejsce - Karolina Gruchała-Węsierska /Powiat Kościerski/
      III miejsce - Paulina Okoń /Powiat Gdański/

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Łukasz Kaproń /Powiat Kwidzyński/
      II miejsce - Dariusz Dosz /Powiat Wejherowski/
      III miejsce - Paweł Kalinowski /Powiat Kościerski/

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Paweł Richert /Powiat Kartuski/
      II miejsce - Marcin Barniak /Powiat Bytowski/
      III miejsce - Wojciech Szopiński /Powiat Kościerski/

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:

      I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego - Powiat Kwidzyński

      II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino - Powiat Kartuski

      III miejsce i Puchar Przewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia Ludowe
      Zespoły Sportowe - Powiat Kościerski

      IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie
      - Powiat Bytowski

      V miejsce i Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Przyjazna Wieś
      Kaszubska" w Somoninie - Powiat Wejherowski

Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka.

Organizatorami IX Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego
"DWIE RAKIETY" byli:

- Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie
-
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska" w Somoninie

Współorganizatorzy:
-
Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe
-
Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku
-
Starostwo Powiatowe w Kartuzach

Impreza dofinansowana była ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.



Komunikat z VIII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego
      "DWIE RAKIETY" - 13 marca 2009 r.

W VIII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY"
udział wzięło 43 zawodników reprezentujących 11 powiatów województwa pomorskiego:

1. Powiat Wejherowski, 2. Powiat Sztumski, 3. Powiat Kościerski
4. Powiat Tczewski, 5. Powiat Słupski grodzki, 6. Powiat Kartuski
7. Powiat Gdański, 8. Powiat Kwidzyński, 9. Powiat Nowodworski
10. Powiat Starogardzki, 11. Powiat Chojnicki

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Agata Maliszewska - Powiat Kwidzyński
      II miejsce - Weronika Wałdoch - Powiat Chojnicki
      III miejsce - Agata Zdrowowicz - Powiat Starogardzki

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Aleksandra Pietrzyk - Powiat Wejherowski
      II miejsce - Michalina Leszczyńska - Powiat Gdański
      III miejsce - Hanna Kwasigroch - Powiat Chojnicki

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Dariusz Dosz - Powiat Wejherowski
      II miejsce - Filip Skóra - Powiat Starogardzki
      III miejsce - Paweł Lizakowski - Powiat Chojnicki

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Piotr Sikora - Powiat Wejherowski
      II miejsce - Mikołaj Górski - Powiat Tczewski
      III miejsce - Krzysztof Komorowski - Powiat Starogardzki

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:
      I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego -
Powiat Wejherowski
      II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino -
Powiat Chojnicki
      III miejsce i Puchar Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe -
Powiat
            
Starogard Gdański
      IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie
            -
Powiat Kwidzyński

Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka.

Organizatorami VIII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego
"DWIE RAKIETY"
byli:
- Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie
- Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku
- Starostwo Powiatowe w Kartuzach.
- Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska" w Somoninie



Komunikat z VII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego
      "DWIE RAKIETY" - 13 marca 2008 r.



W VII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY" udział wzięło 45 zawodników reprezentujących 12 powiatów województwa pomorskiego:
1. Powiat chojnicki, 2. Powiat gdański, 3. Powiat nowodworski
4. Powiat kartuski, 5. Powiat kościerski, 6. Powiat kwidzyński
7. Powiat lęborski, 8. Powiat malborski, 9. Powiat słupski grodzki
10. Powiat sztumski, 11. Powiat tczewski, 12. Powiat wejherowski

Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka

W wyniku rozgrywek wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju:

Dziewczęta młodsze:
      I miejsce - Okoń Paulina - Gdańsk
      II miejsce - Wiśnioch Sylwia - Kwidzyn
      III miejsce - Wałdoch Weronika - Chojnice

Dziewczęta starsze:
      I miejsce - Jurczak Marta - Kwidzyn
      II miejsce - Kwasigroch Hanna - Chojnice
      III miejsce - Pietrzyk Aleksandra - Wejherowo

Chłopcy młodsi:
      I miejsce - Richert Paweł - Kartuzy
      II miejsce - Sikora Piotr - Wejherowo
      III miejsce - Podgórski Paweł - Chojnice

Chłopcy starsi:
      I miejsce - Mras Jarosław - Lębork
      II miejsce - Kopczyński Grzegorz - Chojnice
      III miejsce - Szopiński Tomasz - Kościerzyna

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:
      I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego - POWIAT CHOJNICKI
      II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino - POWIAT KWIDZYŃSKI
      III miejsce i Puchar Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe
                                                                  - POWIAT WEJHEROWSKI
      IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie
                                                                  - POWIAT GDAŃSKI
      V miejsce i Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
      w Somoninie - POWIAT LĘBORSKI





VI Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego "DWIE RAKIETY"
      -
15 marca 2007 r. - Gmina Somonino (hala sportowa w Goręczynie)

W rozgrywkach wzięło udział 42 zawodników - 11 reprezentacji
następujących powiatów województwa pomorskiego:
      1. Powiat bytowski, 2. Powiat pucki, 3. Powiat tczewski,
      4. Powiat słupski ziemski, 5. Powiat lęborski, 6. Powiat kartuski
      7. Powiat chojnicki, 8. Powiat gdański, 9. Powiat kwidzyński
      10. Powiat kościerski, 11. Powiat wejherowski

Zwycięzcom nagrody wręczyli: Wójt Gminy Somonino, Mieczysław
Flisikowski, Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego
w Kartuzach, Jolanta Tersa, Dyrektor ZSP - Somonino,
Elżbieta Świętoń, Dyrektor GOK - Somonino, Marian Kowalewski.

Organizatorami VI Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego
Szkół Ponadgimnazjalnych "DWIE RAKIETY" są:
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie i Zespół Szkół Ponadgimna-
zjalnych w Somoninie. Sędzią głównym - Miroslaw Płotka,
nauczyciel Zespołu Szkół w Miechucinie.

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU
Dziewczęta klas I-II
I miejsce
Jurczak Marta
Kwidzyński
II miejsce
Zelewska Ewelina
Gdański
III miejsce
Kwasigroch Hanna
Chojnicki
Chłopcy klas I-II
I miejsce
Sikora Piotr
Wejherowski
II miejsce
Wiatrowski Karol
Kwidzyński
III miejsce
Mras Jarosław
Lęborski
Dziewczęta klas III-IV
I miejsce
Zynda Marzena
Bytowski
II miejsce
Steinborn Marta
Chojnicki
III miejsce
Elmanowska Martyna
Gdański
Chłopcy klas III-IV
I miejsce
Awchimieni Karol
Lęborski
II miejsce
Koreń Krzesimir
Wejherowski
III miejsce
Poppel Stanisław
Pucki
WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU - drużynowe
lokata

Puchar/Szkoła

I miejsce
Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego
POWIAT KWIDZYŃSKI
II miejsce
Puchar Wójta Gminy Somonino
 POWIAT LĘBORSKI
III miejsce
Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury
w Somoninie
POWIAT WEJHEROWSKI
IV miejsce
Puchar Dyrektora Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych w Somoninie
POWIAT CHOJNICKI i GDAŃSK
Turniej w 2006 r.























































































Turnieje odbywaję się dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Goręczynie.

© 2012 GOK Somonino. All rights reserved.