Powrót do strony głównej

  Gminny Turniej Tenisa Stołowego "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"



VIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego
"Rakietą z Mikołajem"

Goręczyno, 2 grudnia 2016 r.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Turystyka w gminie Somonino - informacje
Historia Gminnego Ośrodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Kontakt z GOK Somonino
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Informacje - archiwum
Wirtulany spacer po GOK Somonino
--------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------

VII Gminny Turniej Tenisa Stołowego "Rakietą z Mikołajem"
Goręczyno, 3 grudnia 2015 r.

>>> komunikat
>>> regulamin konkursu

--------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z VI Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego
Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2014 r.


>>> komunikat
>>> regulamin konkursu

--------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z V Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2013 r.


>>> komunikat
>>> regulamin konkursu

--------------------------------------------------------------------------

KOMUNIKAT
z IV Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2012 r.



W IV Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 57 zawodników reprezentujących 6 szkół Gminy Somonino:

1. Szkoła Podstawowa w Borczu
2. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Goręczynie
3. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
4. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Somoninie
5. Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
6. Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Somoninie

Sędzią głównym turnieju był p. Mirosław Płotka.

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I - II szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - GRUCHAŁA-WĘSIERSKA EMILIA - SP BORCZ
       II miejsce - TOKARSKA OLIWIA - SP BORCZ
       III miejsce - WESOŁOWSKA ZUZANNA - SP SOMONINO
       IV miejsce - BENKOWSKA ROKSANA - SP SOMONINO
       V miejsce - GRUCHAŁA JULIA - SP GORĘCZYNO
       VI miejsce - SKERKA JOLANTA - SP POŁĘCZYNO
Chłopcy:
       I miejsce - KREFT BARTŁOMIEJ - SP SOMONINO
       II miejsce - DAWIDOWSKI ROMAN - SP BORCZ
       III miejsce - BORKOWSKI GRACJAN - SP BORCZ
       IV miejsce - RADOMSKI KONSTANTY - SP GORĘCZYNO
       V miejsce - SKERKA MACIEJ - SP POŁECZYNO
       VI miejsce - MROZIK KACPER - SP SOMONINO

Kategoria klas III - IV szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - GRUCHAŁA-WĘSIERSKA KAROLINA - SP BORCZ
       II miejsce - ZWARA ALICJA - SP BORCZ
       III miejsce -KRYSZEWSKA MARTA - SP POŁĘCZYNO
       IV miejsce - RZEPCZYŃSKA POLA - SP SOMONINO
       V miejsce - PIOTROWIAK MARTA - SP SOMONINO
       VI miejsce - SZWICHTENBERG MARIA - SP POŁĘCZYNO
Chłopcy:
       I miejsce - GLEINERT JAKUB- SP BORCZ
       II miejsce - KUSZAJ NIKODEM- SP BORCZ
       III miejsce - GLIWA PIOTR-SP GORĘCZYNO
       IV miejsce - SPITULSKI BŁAŻEJ- SP SOMONINO
       V miejsce - GRUNKE OSKAR-SP SOMONINO
       VI miejsce - HUNIEWICZ KACPER-SP POŁĘCZYNO

Kategoria klas V - VI szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - DYMEK WIKTORIA - SP BORCZ
       II miejsce - CYMERMAN KAROLINA - SP SOMONINO
       III miejsce - BORKOWSKA JULIA - SP BORCZ
       IV miejsce - KRYSZEWSKA MARTYNA - SP POŁĘCZYNO
       V miejsce - DAMPC ANGELIKA - SP POŁĘCZYNO
       VI miejsce - GROTA WIKTORIA - SP POŁĘCZYNO
Chłopcy:
       I miejsce - CZOSKA KACPER - SP SOMONINO
       II miejsce - KOTŁOWSKI SZYMON - SP SOMONINO
       III miejsce - KUSZAJ KAMIL - SP BORCZ
       IV miejsce - RYNGWELSKI KRYSTIAN - SP BORCZ
       V miejsce - SKERKA DOMINIK - SP POŁĘCZYNO
       VI miejsce -CYRZAN BARTŁOMIEJ - SP POŁĘCZYNO

Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta:
       I miejsce - ROGACKA KINGA - GP SOMONINO
       II miejsce - SOBISZ KLAUDIA - GP SPMONINO
       III miejsce - RYNGWELSKA ALEKSANDRA - GP SOMONINO
       IV miejsce - SOBISZ KAMILA - GP SOMONINO
       V miejsce - MIGOWSKA MARTA - GP GORĘCZYNO
       VI miejsce - KOATER MONIKA - GP SOMONINO
Chłopcy:
       I miejsce - KARCZEWSKI PATRYK - GP SOMONINO
       II miejsce - ULEMBERG MACIEJ - GP SOMONINO
       III miejsce - DYMEK KACPER - GP SOMONINO
       IV miejsce - KRENCKI ŁUKASZ - GP SOMONINO
       V miejsce - STALKA PATRYK - GP SOMONINO
       VI miejsce - TURZYŃSKI PATRYK - GP GORĘCZYNO


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Borczu

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Somoninie

III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY
W SOMONINIE:

       Szkoła Podstawowa w Połęczynie

IV MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Goręczynie


SZKOŁY GIMNAZJALNE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Somoninie

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie


Organizatorem IV Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" był Gminny Ośrodek Kultury
w Somoninie.



















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------



KOMUNIKAT
z III Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 9 grudnia 2011 r.

W III Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 62 zawodników reprezentujących 6 szkół Gminy Somonino:
       1. Szkoła Podstawowa w Borczu
       2. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Goręczynie
       3. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
       4. Szkoła Podstawowa w Somoninie
       5. Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
       6. Gimnazjum Publiczne w Somoninie
Sędzią głównym turnieju był p. Mirosław Płotka

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I - II szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Karolina Gruchała-Węsierska /SP Borcz/
       II miejsce - Marta Kryszewska /SP Połęczyno/
       III miejsce - Paulina Mrozewska /SP Somonino/
       IV miejsce - Julia Gruchała /ZS - SP Goręczyno/
       V miejsce - Natalia Wilkowska /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Karolina Kaszuba /SP Somonino/
Chłopcy:
       I miejsce - Maciej Żołnowski /SP Borcz/
       II miejsce - Nikodem Borkowski /SP Borcz/
       III miejsce - Filip Skierka /SP Somonino/
       IV miejsce - Kacper Skorowski /SP Somonino/
       V miejsce - Kacper Huniewicz /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Maciej Skerka /SP Połęczyno/

Kategoria klas III - IV szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Wiktoria Dymak /SP Borcz/
       II miejsce - Julia Borkowska /SP Borcz/
       III miejsce -Martyna Kryszewska /SP Połęczyno/
       IV miejsce - Patrycja Schwichtenberg /SP Połęczyno/
       V miejsce - Julia Patoka /SP Somonino/
       VI miejsce - Manuela Gosz /SP Somonino/
Chłopcy:
       I miejsce - Kamil Kuszaj /SP Borcz/
       II miejsce - Krystian Ryngwelski /SP Borcz/
       III miejsce - Arkadiusz Szleja /SP Somonino/
       IV miejsce - Szymon Bluhm /SP Somonino/
       V miejsce - Piotr Gliwa /ZS - SP Goręczyno/
       VI miejsce - Jakub Wiczkowski /ZS - SP Goręczyno/

Kategoria klas V - VI szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Kinga Rogacka /SP Borcz/
       II miejsce - Aleksandra Ryngwelska /SP Borcz/
       III miejsce - Karolina Cymerman /SP Somonino/
       IV miejsce - Angelika Dampc /SP Połęczyno/
       V miejsce - Wiktoria Grota /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Aleksandra Ulaczyk /ZS - SP Goręczyno/
Chłopcy:
       I miejsce - Szymon Kotłowski /SP Somonino/
       II miejsce - Kacper Czoska /SP Somonino/
       III miejsce - Patryk Trepczyk /SP Borcz/
       IV miejsce - Karol Flisikowski /SP Borcz/
       V miejsce - Grzegorz Kryszewski /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Dominik Skierka /SP Połęczyno/

Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Klaudia Sobisz /GP Somonino/
       II miejsce - Kamila Sobisz /GP Somonino/
       III miejsce - Martyna Wrońska /ZS - GP Goręczyno/
       IV miejsce - Justyna Grota /GP Somonino/
       V miejsce - Weronika Kosater /GP Somonino/
       VI miejsce - Monika Kosater /GP Somonino/
Chłopcy:
       I miejsce - Patryk Karczewski /GP Somonino/
       II miejsce - Mateusz Reiter /GP Somonino/
       III miejsce - Maciej Ulenberg /GP Somonino/
       IV miejsce - Patryk Stalka /GP Somonino/
       V miejsce - Kacper Dymek /GP Somonino/
       VI miejsce - Adam Serkowski /ZS - GP Goręczyno/


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE
-
I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Borczu
-
II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Somoninie
-
III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY
   W SOMONINIE:
       Szkoła Podstawowa w Połęczynie
-
IV MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Goręczynie

SZKOŁY GIMNAZJALNE
-
I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Somoninie
-
II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie

Organizatorem III Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" był Gminny Ośrodek Kultury
w Somoninie.





Szymon Kotłowski /SP Somonino/
- zwycięzca w kategorii klas V-VI
szkół podstawowych











Zwycięska drużyna Gimnazjum Publicznego w Somoninie



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z II Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2010 r.

W II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
"RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 77 zawodników reprezentujących
7 szkół Gminy Somonino:
       1. Szkoła Podstawowa w Borczu
       2. Szkoła Podstawowa w Egiertowie
       3. Szkoła Podstawowa w Goręczynie
       4. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
       5. Szkoła Podstawowa w Somoninie
       6. Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
       7. Gimnazjum Publiczne w Somoninie

Sędzią głównym turnieju był p. Mirosław Płotka.

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I - II szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Alicja Zwara - SP Borcz
       II miejsce - Karolina Gruchała-Węsierska - SP Borcz
       III miejsce - Kamila Krueger - SP Somonino
       IV miejsce - Marta Piotrowiak - SP Somonino
       V miejsce - Marta Kryszewska - SP Połęczyno
       VI miejsce - Angelika Mielewczyk - SP Połęczyno
Chłopcy:
       I miejsce - Jakub Gleinert - SP Borcz
       II miejsce - Nikodem Kuszaj - SP Borcz
       III miejsce - Piotr Gliwa - SP Goręczyno
       IV miejsce - Bartosz Richert - SP Somonino
       V miejsce - Kacper Huniewicz - SP Połęczyno
       VI miejsce - Jakub Wiczkowski - SP Goręczyno

Kategoria klas III - IV szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Wiktoria Dymek - SP Borcz
       II miejsce - Angelika Dampc - SP Połęczyno
       III miejsce - Wiktoria Grota - SP Połęczyno
       IV miejsce - Julia Borkowska - SP Borcz
       V miejsce - Karolina Cymerman - SP Somonino
       VI miejsce - Martyna Kryszewska - SP Połęczyno
Chłopcy:
       I miejsce - Szymon Kotłowski - SP Somonino
       II miejsce - Krystian Ryngwelski - SP Borcz
       III miejsce - Kacper Czoska - SP Somonino
       IV miejsce - Kamil Kuszaj - SP Borcz
       V miejsce - Dominik Skierka - SP Połęczyno
       VI miejsce - Bartłomiej Cyrzan - SP Połęczyno

Kategoria klas V - VI szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Kinga Rogacka - SP Borcz
       II miejsce - Aleksandra Ryngwelska - SP Borcz
       III miejsce - Natalia Huniewicz - SP Połęczyno
       IV miejsce - Sandra Lubocka - SP Somonino
       V miejsce - Patrycja Brylowska - SP Somonino
       VI miejsce - Oliwia Lisbarska - SP Egiertowo
Chłopcy:
       I miejsce - Mateusz Reiter - SP Somonino
       II miejsce - Maciej Ulenberg - SP Somonino
       III miejsce - Patryk Trepczyk - SP Borcz
       IV miejsce - Karol Flisikowski - SP Borcz
       V miejsce - Mateusz Wangler - SP Połęczyno
       VI miejsce - Mateusz Mering - SP Egiertowo

Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Paulina Stadnicka - SP Somonino
       II miejsce - Aleksandra Stolc - SP Somonino
       III miejsce - Klaudia Sobisz - SP Somonino
       IV miejsce - Kamila Sobisz - SP Somonino
       V miejsce - Martyna Wrońska - SP Goręczyno
       VI miejsce - Katarzyna Erdmann - SP Somonino
Chłopcy:
       I miejsce - Paweł Arndt - SP Somonino
       II miejsce - Mariusz Mejna - SP Somonino
       III miejsce - Patryk Stempak - SP Somonino
       IV miejsce - Jacek Kosater - SP Somonino
       V miejsce - Adrian Szmytka - SP Somonino
       VI miejsce - Przemysław Cyrzan - SP Goręczyno


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Borczu

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Somoninie

III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY
W SOMONINIE:
       Szkoła Podstawowa w Połęczynie

IV MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Goręczynie

V MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Egiertowie

SZKOŁY GIMNAZJALNE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Somoninie

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Goręczynie

Organizatorem II Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" był Gminny Ośrodek Kultury
w Somoninie.




















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z I Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 4 grudnia 2009 r.


W I Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 49 zawodników reprezentujących 7 szkół Gminy Somonino:
       1. Szkoła Podstawowa w Somoninie
       2. Szkoła Podstawowa w Borczu
       3. Szkoła Podstawowa w Egiertowie
       4. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Goręczynie
       5. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
       6. Gimnazjum Publiczne w Somoninie
       7. Zespół Szkół - Gimnazjum w Goręczynie

Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka.

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I-III szkół podstawowych

Dziewczęta:
       I miejsce - Dymek Wiktoria /SP Borcz/
       II miejsce - Dampc Angelika /SP Połęczyno/
       III miejsce - Borkowska Julia /SP Borcz/
       IV miejsce - Grota Wiktoria /SP Połęczyno/
       V miejsce - Cymerman Karolina /SP Somonino/
       VI miejsce - Rychert Alicja /SP Somonino/

Chłopcy:
       I miejsce - Ryngwelski Krystian /SP Borcz/
       II miejsce - Kuszaj Kamil /SP Borcz/
       III miejsce - Cyrzan Bartłomiej /SP Połęczyno/
       IV miejsce - Domaros Jakub /SP Somonino/
       V miejsce - Skierka Dominik /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Czoska Kacper /SP Somonino/

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

Dziewczęta:
       I miejsce - Sobisz Klaudia /SP SP Borcz/
       II miejsce - Sobisz Kamila /SP Borcz/
       III miejsce - Kosater Weronika /SP Połęczyno/
       IV miejsce - Kosater Monika /SP Połęczyno/
       V miejsce - Czaja Joanna /SP Somonino/
       VI miejsce - Jeszke Karolina /SP Somonino/

Chłopcy:
       I miejsce - Karczewski Patryk /SP Borcz/
       II miejsce - Dymek Kacper /SP Borcz/
       III miejsce - Reiter Mateusz /SP Somonino/
       IV miejsce - Ulenberg Maciej /SP Somonino/
       V miejsce - Kryszewski Mateusz /SP Goręczyno/
       VI miejsce - Szymański Mateusz /SP Połęczyno/

Kategoria szkół gimnazjalnych

Dziewczęta:
       I miejsce - Stadnicka Paulina /GP Somonino/
       II miejsce - Dymek Barbara /GP Somonino/
       III miejsce - Stolc Aleksandra /GP Somonino/
       IV miejsce - Sołtysek Barbara /GP Somonino/
       V miejsce - Erdmann Katarzyna /GP Somonino/
       VI miejsce - Wrońska Martyna /GP Goręczyno/

Chłopcy:
       I miejsce - Arndt Paweł /GP Somonino/
       II miejsce - Stempak Patryk /GP Somonino/
       III miejsce - Kosater Marek /GP Somonino/
       IV miejsce - Leman Dariusz /GP Somonino/
       V miejsce - Szalewski Stanisław /GP Goręczyno/
       VI miejsce - Rychert Jan /GP Somonino/


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino
SZKOŁA PODSTAWOWA w BORCZU

II miejsce i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Somonino
SZKOŁA PODSTAWOWA w POŁĘCZYNIE

III miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie
SZKOŁA PODSTAWOWA w SOMONINIE

IV miejsce i Puchar
SZKOŁA PODSTAWOWA w GORĘCZYNIE

V miejsce i Puchar
SZKOŁA PODSTAWOWA w EGIERTOWIE


SZKOŁY GIMNAZJALNE

I miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino
GIMNAZJUM PUBLICZNE w SOMONINIE

II miejsce i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Somonino
GIMNAZJUM PUBLICZNE w GORĘCZYNIE


Organizatorami I Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego
"RAKIETĄ z MIKOŁAJEM" byli:

-
Gmina Somonino
-
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie

Turniej zorganizowany został w ramach Programu "SPORT PO 16-TEJ", którego koordynatorem z ramienia Gminy Somonino był Jarosław Wydrowski.























© GOK Somonino. All rights reserved.