Powrót do strony głównej
 
Festiwal Potraw Kaszubskich
"Kaszëbsczé Jestkù"
Impreza o zasięgu regionalnym. Udział w niej biorą gestorzy kuchni, koła gospodyń wiejskich i szkoły gastronomiczne z Kaszub. Odbywa się w Ostrzycach pod wielkim namiotem. Na przygotowanych stanowiskach uczestnicy będą przygotowywać wyznaczone regulaminem potrawy.
Widzowie mogą obserwować sposób przyrządzania potraw i stosowane techniki przez poszczególne drużyny. Nad całością czuwać będzie jury - Kapituła Dobrego Smaku, która wyłoni zwycięzców. Goście i widzowie będą mogli degustować przyrządzone potrawy. Dla zwycięzców przewidziane są złote, srebrne i brązowe łyżki,certyfikaty oraz nagrody rzeczowe. W czasie trwania imprezy czas umila kapela kaszubska a wieczorem zespół biesiadny.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Turystyka w gminie Somonino - informacje
Historia Gminnego Orodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Kontakt z GOK Somonino
Wirtulany spacer po GOK Somonino


Komunikat z przebiegu IX Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 1 października 2016 r. - Ostrzyce


     >>> komunikat

     
>>> regulamin

:

     >>> artykuł "Forum Pomorskie"


-------------------------------------------------------------------------



Komunikat z przebiegu VIII Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 3 października 2015 r. - Ostrzyce

     >>> regulamin (doc)
     >>> regulamin (pdf)

Do konkursu zgłosiło się 9 szkół gastronomicznych, 3 koła gospodyń wiejskich
i stowarzyszeń, 3 podmioty gastronomiczne i 4 osoby indywidualne.
Kapituła Dobrego Smaku,
w składzie: Przewodniczący - doc. dr Henryk Lewandowski (WSTiH Gdańsk), członkowie: prof. Piotr Palich, dr Katarzyna Mysiak, dr Jacek Hałaczkiewicz i dr Tomasz Studzieniecki (KOUTH Akademia Morska w Gdyni) oraz mgr Teresa Suchodolska - Wiceprezes Stowarzyszenia "Akademia Europa Nostra" i mgr Bogdan Donke - Wiceprezes PROT w Gdańsku) przyznali uczestnikom następujące miejsca:




Kategoria: szkoły gastronomiczne
     I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
     II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie

     III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach
     WYRÓŻNIENIA i "ZELONÔ ŁËŻKA" - Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie
          - I Zespół Szkół Zawodowych w Słupsku
          - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie
          - Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni
          - Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie
          - Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Pucku

Kategoria: koła gospodyń wiejskich
     I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Koło Gospodyń Wiejskich w Koloni
     II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Koło Gospodyń Wiejskich w Kamienicy Królewskiej
     III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Koło Gospodyń Wiejskich "Marzebionci" - Długi Kierz

Kategoria: podmioty gastronomiczne
     I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Agroturystyka "GOŚCINA" - Kaliska Kościerskie
     II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Agroturystyka "Kaszubski Zapiecek" - Ostrzyce
     III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Restauracja "Pod Orłem" - Kartuzy

Kategoria: osoby indywidualne
     I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Ewelina Pobłocka - Lisie Jamy
     II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Bogusław Korzeniewski - Długi Kierz
     III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Dorota Wolska - Długi Kierz

Nagrody dla uczestników festiwalu ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Agencja Rynku Rolnego.
Organizatorem VIII Festiwalu Potraw Kaszubskich "Kaszëbsczé Jestkù" był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.

-------------------------------------------------------------------------



Komunikat z przebiegu VII Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 4 października 2014 r. - Ostrzyce

Do konkursu zgłosiło się 5 szkół gastronomicznych, 4 koła gospodyń wiejskich i stowarzyszeń, 3 podmioty gastronomiczne i 3 osoby indywidualne.

Kapituła Dobrego Smaku, w składzie:
Przewodniczący - dr Jacek Hałaczkiewicz z Akademii Morskiej w Gdyni,
członkowie:
mgr Teresa Suchodolska - Wiceprezes Stowarzyszenia
     "Akademia Europa Nostra", dr Jacek Olszewski z Akademii
     Wychowania Fizycznego w Gdańsku, dr Katarzyna Mysiak
     z Akademii Morskiej w Gdyni
i dr Tomasz Studzieniecki z Akademii
     Morskiej w Gdyni, przyznali uczestnikom następujące miejsca:



Kategoria: szkoły gastronomiczne
     I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie
     II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
     III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie
     WYRÓŻNIENIA i "ZELONÔ ŁËŻKA" - Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie
                    oraz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

Kategoria: koła gospodyń wiejskich
     I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie
     
II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Koło Gospodyń Wiejskich "MARZEBIONCZI" - Długi Kierz
     
III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Stowarzyszenie KOBIET ZGORZAŁEGO w Zgorzałem
     
WYRÓŻNIENIE i "ZELONÔ ŁËŻKA" - Koło Gospodyń Wiejskich "MŚCISZEWICZANKI"
w Mściszewicach

Kategoria: podmioty gastronomiczne
     
I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Restauracja "POD ORŁEM" w Kartuzach
     II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Kaszubska Spiżarnia "U KASZUBA" w Stężycy
     III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Restauracja "MALINOWY OGRÓD" w Gdańsku

Kategoria: osoby indywidualne
     
I miejsce i "ZŁOTÔ ŁËŻKA" - Ewelina Pobłocka - Długi Kierz
     II miejsce i "STRZÉBNÔ ŁËŻKA" - Dorota Wolska - Długi Kierz
     III miejsce i "BRONZOWÔ ŁËŻKA" - Marzena Korzeniewska - Długi Kierz

Nagrody dla uczestników festiwalu ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Gdyni.
OT ARR - Gdynia przyznał również nagrodę specjalną dla ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach, Piotra Labudy, za ciekawą prezentację przygotowywanej potrawy oraz wykazanie się dużą wiedzą kulinarną.

Organizatorem VII Festiwalu Potraw Kaszubskich "Kaszëbsczé Jestkù" był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.

-------------------------------------------------------------------------


Komunikat z przebiegu VI Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 28 września 2013 r. - Ostrzyce

                                                                       >>> więcej
program

-------------------------------------------------------------------------


Komunikat z przebiegu V Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 22 września 2012 r. - Ostrzyce


Do konkursu zgłosiło się 13 zespołów, w tym 6 szkół gastronomicznych,
5 kół gospodyń wiejskich i 2 profesjonalne podmioty gastronomiczne.
Uczestnicy festiwalu oceniani byli w trzech oddzielnych grupach: szkoły
gastronomiczne, koła gospodyń wiejskich oraz podmioty gastronomiczne.
Kapituła Dobrego Smaku oceniała potrawę kaszubską przygotowaną
do konkursu przez uczestników.

W Festiwalu udział wzięli:

Szkoły gastronomiczne:
     1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Rumii
     2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
     3. Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie
     4. Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim
     5. Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie
     6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie: Technikum
          w Zawodzie Kucharz

Koła gospodyń wiejskich:
     1. Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie
     2. Kółko Rolnicze - Koło Gospodyń Wiejskich w Gnieżdżewie
     3. Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego
     4. Stowarzyszenie "Kościerska Chata"
     5. Koło Gospodyń Wiejskich w Kolonii

Podmioty gastronomiczne
     1. Restauracja "POD ORŁEM" w Kartuzach
     2. Restauracja "BIAŁY MIŚ" w Wieżycy

Oceny potraw przedstawionych do konkursu oceniała KAPITUŁA
DOBREGO SMAKU, którą tworzyli:

Przewodniczący Kapituły - doc. dr Henryk Lewandowski
     (Stowarzyszenie Restauratorów Gdańskich),
     oraz
Członkowie Kapituły:
     - prof. dr hab. Piotr Palich (Akademia Morska w Gdyni)
     - prof. dr hab. Mirosław Boruszczak (WSTiH Gdańsk)
     - dr Tomasz Studzieniecki (Akademia Morska w Gdyni)
     - dr Katarzyna Mysiak (Akademia Morska w Gdyni)
     - dr Jacek Hałaczkiewicz (Akademia Morska w Gdyni)
     - mgr Monika Kopiecka (Urząd Marszałkowski Województwa
          Pomorskiego)
     - mgr Teresa Suchodolska (przedstawiciel Departamentu
          Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego
          Województwa
Pomorskiego)
     - mgr Bogdan Donke (Wiceprezes Pomorskiej Organizacji
          Turystycznej w Gdańsku)
     - Kazimierz Żołnowski (Mistrz Gastronomii - Kartuzy)

WYNIKI KONKURSU

SZKOŁY GASTRONOMICZNE
     I miejsce ZŁOTÔ ŁËŻKA - Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie
     II miejsce STRZÉBNÔ ŁËŻKA - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
               w Somoninie
     III miejsce BRONZOWÔ ŁËŻKA - Zespół Szkół Ekonomiczno-
               Rolniczych w Bytowie
     Wyróżnienie ZELONÔ ŁËŻKA - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
               w Przodkowie:
Technikum w Zawodzie Kucharz
     Wyróżnienie ZELONÔ ŁËŻKA - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
               Nr 2 w Rumi
     Wyróżnienie ZELONÔ ŁËŻKA - Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Dworze
               Gdańskim

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH
     I miejsce ZŁOTÔ ŁËŻKA - Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego
     II miejsce STRZÉBNÔ ŁËŻKA - Stowarzyszenie "Kościerska Chata"
     III miejsce BRONZOWÔ ŁËŻKA - Kółko Rolnicze - Koło Gospodyń
               Wiejskich w Gnieżdżewie
     Wyróżnienie ZELONÔ ŁËŻKA - Koło Gospodyń Wiejskich w Kolonii
     Wyróżnienie ZELONÔ ŁËŻKA - Kolo Gospodyń Wiejskich w Paczewie

PODMIOTY GASTRONOMICZNE
     I miejsce ZŁOTÔ ŁËŻKA - Restauracja "POD ORŁEM" w Kartuzach
     II miejsce STRZÉBNÔ ŁËŻKA - Restauracja "BIAŁY MIŚ" w Wieżycy

Organizatorem V Festiwalu Potraw Kaszubskich "Kaszëbsczé Jestkù"
był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, Województwo Pomorskie,
Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Urzędu
Marszalkowskiego Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatu
Kartuskiego oraz Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska" w Somoninie.

-------------------------------------------------------------------------

Komunikat z przebiegu IV Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 24 września 2011 r. - Ostrzyce


Do konkursu zgłosiło się 12 zespołów, w tym 5 szkół gastronomicznych,
3 koła gospodyń wiejskich i 4 profesjonalne podmioty gastronomiczne.
Uczestnicy festiwalu oceniani byli w trzech oddzielnych grupach: szkoły gastronomiczne, koła gospodyń wiejskich oraz podmioty gastronomiczne.
Potrawy oceniane były w dwóch kategoriach: obiad kaszubski, na który składały się: zupa, danie główne, przystawka, deser oraz potrawa kaszubska.

W Festiwalu udział wzięli:

Szkoły gastronomiczne:
    1. Powiatowy Zespół Szkól Nr 1 w Kościerzynie
     2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie
     3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
     4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie
     5. Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni

IV Festiwal Potraw Kaszubskich
Koła gospodyń wiejskich:
    1. Koło Gospodyń Wiejskich w Gnieżdżewie
     2. Koło Gospodyń Wiejskich w Zgorzałem
     3. Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie

Podmioty gastronomiczne
    1. Kwatera Agroturystyczna "U KASZUBA" w Stężycy
     2. Restauracja "MALINOWY OGRÓD" w Gdańsku
     3. "KASZUBSKI ZAPIECEK" w Ostrzycach
     4. Agroturystyka "U CHŁOPA" w Chmielnie

Oceny potraw przedstawionych do konkursu oceniała KAPITUŁA DOBREGO SMAKU,
którą tworzyli:
Przewodniczący Kapituł
y
- doc. dr Henryk Lewandowski
(Stowarzyszenie Restauratorów Gda
ńskich),
oraz
Członkowie Kapituły:
- prof. dr hab. Piotr Palich (Akademia Morska w Gdyni)
- dr Jacek Hałaczkiewicz (Akademia Morska w Gdyni)
- mgr Monika Kopiecka (Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego)
- Kazimierz Żołnowski (Kuchmistrz - Kartuzy)
- Dr Tomasz Studzieniecki (Akademia Morska w Gdyni)
- Dr Jacek Olszewski (Polska Organizacja Turystyczna w Warszawie)

WYNIKI KONKURSU

SZKOLY GASTRONOMICZNE
"Obiad kaszubski"
     I miejsce - PZS Nr 1 Kościerzyna
     II miejsce - ZSP Somonino
     III miejsce - ZSP Przodkowo
     Wyróżnienie - ZSP Kłanino
     Wyróżnienie - ZSH-G Gdynia
"Potrawa kaszubska"
     I miejsce - ZSP Somonino
     II miejsce - PZS Nr 1 Kościerzyna
     III miejsce - ZSP Przodkowo
     Wyróżnienie - ZSP Kłanino
     Wyróżnienie - ZSH-G Gdynia

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH
"Obiad kaszubski"
     I miejsce - KGW Paczewo
     II miejsce - KGW Zgorzałe
     III miejsce - KGW Gnieżdżewo
"Potrawa kaszubska"
     I miejsce - KGW Zgorzałe
     II miejsce - KGW Paczewo
     III miejsce - KGW Dnieżdżewo

PODMIOTY GASTRONOMICZNE
"Obiad kaszubski"
     I miejsce - Agroturystyka "U CHŁOPA" - Chmielno
     II miejsce - Restauracja "MALINOWY OGRÓD" - Gdańsk
     III miejsce - "KASZUBSKI ZAPIECEK" - Ostrzyce
     Wyróżnienie - Kwatera Agroturystyczna "U KASZUBA" - Stężyca
"Potrawa kaszubska"
     I miejsce - Agroturystyka "U CHŁOPA" - Chmielno
     II miejsce - "KASZUBSKI ZAPIECEK" - Ostrzyce
     III miejsce - Restauracja "MALINOWY OGRÓD" - Gdańsk
     Wyróżnienie - Kwatera Agroturystyczna "U KASZUBA" - Stężyca

Organizatorem IV Festiwalu Potraw Kaszubskich "Kaszëbsczé Jestkù"
był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, Województwo Pomorskie, Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich,
Starostwo Powiatu Kartuskiego oraz Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska" w Somoninie.

-------------------------------------------------------------------------


Komunikat z przebiegu III Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 19 września 2010 r. - Ostrzyce

Do konkursu potraw zgłosiło się 8 zespołów, w tym 4 szkoły gastronomiczne,
3 koła gospodyń wiejskich i 1 profesjonalny podmiot gastronomiczny.
Uczestnicy festiwalu oceniani zostali w dwóch oddzielnych grupach:
szkoły gastronomiczne oraz podmioty gastronomiczne, w skład których
weszły koła gospodyń wiejskich i inne podmioty gastronomiczne.
Potrawy oceniane były w dwóch kategoriach: Obiad kaszubski, na który
składały się: zupa, danie główne, przystawka, deser oraz potrawa kaszubska.

Szkoły gastronomiczne:
      1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 i Zasadnicza Szkoła Zawodowa
            Nr 1 w Wejherowie
      2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
      3. Zespół Szkół Nr 1 we Władysławowie
      4. Zespół Szkół Handlowo-Gastronomicznych w Gdyni

Koła gospodyń wiejskich / podmioty gastronomiczne:
      1. Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie
      2. Kółko Rolnicze - Koło Gospodyń Wiejskich w Gnieżdżewie
      3. Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego
      4. Pensjonat "U Stolema" w Ostrzycach

Oceny potraw przedstawionych do konkursu oceniała Kapituła Dobrego
Smaku, którą tworzyli:

      - Przewodniczący Kapituły - doc. dr Henryk Lewandowski
            (Stowarzyszenie Restauratorów Gdańskich),
oraz
Członkowie Kapituły:
      - prof. Piotr Palich (Akademia Morska w Gdyni)
      - dr Jacek Hałaczkiewicz (Akademia Morska w Gdyni)
      - Kazimierz Żołnowski (Hotel "Heweliusz" w Gdańsku)
      - dr Tomasz Studzieniecki (Akademia Morska w Gdyni)
      - Bogdan Donke (Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna
            w Gdańsku)
      - Edyta Klasa (Urząd Marszałkowski w Gdańsku)


WYNIKI KONKURSU

SZKOŁY GASTRONOMICZNE

"Obiad Kaszubski"
      I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
      II miejsce - Zespół Szkół Nr 1 we Władysławowie
      III miejsce - Zespół Szkół Handlowo-Gastronomicznych w Gdyni
      Wyróżnienie - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 i Zasadnicza
            Szkoła Zawodowa Nr 1 w Wejherowie

"Potrawa Kaszubska"
      I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
      II miejsce - Zespół Szkół Handlowo-Gastronomicznych w Gdyni
      III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 i Zasadnicza
            Szkoła Zawodowa Nr 1 w Wejherowie
      Wyróżnienie - Zespół Szkół Nr 1 we Władysławowie


KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH / PODMIOTY GASTRONOMICZNE

"Obiad Kaszubski"
      I miejsce - Kółko Rolnicze - Koło Gospodyń Wiejskich w Gnieżdżewie
      II miejsce - Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego
      III miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie
      Wyróżnienie - Pensjonat "U Stolema" w Ostrzycach

"Potrawa Kaszubska"
      I miejsce - Pensjonat "U Stolema" w Ostrzycach
      II miejsce - Kółko Rolnicze - Koło Gospodyń Wiejskich w Gnieżdżewie
      III miejsce - Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego
      Wyróżnienie - Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie

III Festiwal Potraw Kaszubskich odbywał się pod patronatem Starosty
Powiatu Kartuskiego oraz Wójta Gminy I Rady Gminy Somonino.
Swą obecnością wydarzenie to zaszczycili więc: Starosta Kartuski,
Janina Kwiecień, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Somonino, Janusz Kocur
oraz radni powiatu kartuskiego i radni gminy Somonino.
Organizatorem III Festiwalu Potraw Kaszubskich "Kaszëbsczé Jestkù"
był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Stowarzyszenie
"Przyjazna Wieś Kaszubska" w Somoninie
.


Komisja podczas degustacji konkursowych potraw. Na pierwszym planie
Kazimierz Żołnowski, w głębi doc. dr Henryk Lewandowski - przewodniczący
Kapituły Dobrego Smaku














__________________________________________________

Komunikat z przebiegu II Festiwalu Potraw Kaszubskich
      "Kaszëbsczé Jestkù" - 13 czerwca 2009 r. - Somonino


Oceny potraw przedstawionych do konkursu oceniała Kapituła
Dobrego Smaku
, którą tworzyli:
- Przewodniczący Kapituły - Prezes Stowarzyszenia Restauratorów Gdańskich,
   doc. dr Henryk Lewandowski

Członkowie Kapituły:
- poseł na Sejm RP, Stanisław Lamczyk
- prof. Piotr Palich (Akademia Morska w Gdyni)
- mgr Andrzej Dytrych (Akademia Europa Nostra)
- dr Jacek Hałaczkiewicz (Akademia Morska w Gdyni)
- Kazimierz Żołnowski (Hotel "Heweliusz" w Gdańsku)
- Wójt Gminy Somonino, Mieczysław Flisikowski
- Jacek Klawikowski (Urząd Marszałkowski w Gdańsku)
- Wicestarosta Kartuski, Jerzy Żurawicz


WYNIKI KONKURSU

Kategoria "Obiad Kaszubski"
     
I miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Paczewa
     
II miejsce - Pensjonat "U Stolema" w Ostrzycach
     
III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie

Kategoria "Potrawa Kaszubska"
      I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
     
II miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Paczewa
     
III miejsce - Pensjonat "U Stolema" w Ostrzycach

Organizatorem II Festiwalu Potraw Kaszubskich "Kaszëbsczé Jestkù"
był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Stowarzyszenie
"Przyjazna Wieś Kaszubska" w Somoninie.

_____________________________________________


Komunikat z przebiegu I Festiwalu Potraw Kaszubskich
     "Kaszëbsczé Jestkù" - 21 września 2008 r - Somonino


Do konkursu potraw zgłosiło się 6 podmiotów gastronomicznych
i 4 szkoły gastronomiczne.

Podmioty gastronomiczne:
     1. "Kaszubski Zapiecek" - Ostrzyce
     2. Pensjonat "U Stolema" - Ostrzyce
     3. Kwatera Agroturystyczna "U Kaszuba" - Stężyca
     4. Gospodarstwo Agroturystyczne "U Chłopa" - Chmielno
     5. Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Bocianami" - Grabowska Huta
     6. Centrum Wypoczynkowe "Wieżyca"

Szkoły gastronomiczne:
     1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Technikum Żywienia i Gospodarstwa
          Domowego
w Sierakowicach
     2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie
     3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie
     4. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie.
______________________________

Oceny potraw przedstawionych do konkursu oceniała Kapituła
Dobrego Smaku
, którą tworzyli:
     -
Przewodniczący Kapituły - Prezes Stowarzyszenia Restauratorów
       Gdańskich,
doc. dr Henryk Lewandowski
Członkowie Kapituły:
     - poseł na Sejm RP, Stanisław Lamczyk
     - prof. Piotr Palich (Akademia Morska w Gdyni)
     - dr Tomasz Studzieniecki (Akademia Morska w Gdyni)
     - dr Jacek Hałaczkiewicz (Akademia Morska w Gdyni)
     - Kazimierz Żołnowski (Hotel "Heweliusz" w Gdańsku)
     - Wójt Gminy Somonino, Mieczysław Flisikowski
     - Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Powiatu Kartuskiego, Wojciech Okroj
     - Prezes PRP "Rad bur", Jan Czapiewski


Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych
Zdobywcy I miejsca w kat. "obiad kaszubski" i w kat. "potrawa
kaszubska" - załoga ZSP Kłanino

Uczniowie ZSP Somonino
- zdobywcy II miejsca w kat. "obiad kaszubski" i "potrawa kaszubska"

Stoisko drużyny ZSP Sierakowice
- zdobywcy III miejsca
w kat. "obiad kasz."
i w kat. "potrawa kasz."


Wyróżniony za "potrawę kasz."
ZSR CKP Rusocin



Konkurs dla podmiotów agroturystycznych
Przedstawicielki Gospodarstwa
Agroturystycznego "U Chłopa"
z Chmielna
- I miejsce w kat. "obiad kasz."
i II miejsce w kat. "potrawa kasz."

Zdobywcy I miejsca w kat.
"potrawa kasz." oraz II miejsca
w kat. "obiad kasz."
- załoga Pensjonatu "U Stolema"
z Ostrzyc

Jolanta i Jacek Myszk
(Kwatera Agroturystyczna
"U Kaszuba" ze Stężycy)
- zdobywcy III miejsca
w kat. "potrawa kasz."


Barbara i Zbigniew Stolc (Gospodarstwo Agroturystyczne
"Pod Bocianami" z Grabowskiej Huty czestowali gości pyszną zupą grzybową, plackami ziemniaczanymi
z szynką oraz swojskimi serami


program 2010 r.


Pani Starosta, Janina Kwiecień,
podczas degustacji konkursowych
potraw kaszubskich



Załoga ZSP Nr 3 i ZSZ Nr 1 w Wejhero-
wie (III miejsce w kat.: "potrawa kaszub-
ska" i wyróżnienie w kat.: "obiad
kaszubski")



Załoga Stowarzyszenia Kobiet
Zgorzałego (II miejsce w kat.: "obiad
kaszubski" i III miejsce w kat: "potrawa
kaszubska")



Załoga KGW Paczewo (III miejsce
w kat.: "obiad kaszubski" i wyróżnienie
w kat.: "potrawa kaszubska")


Załoga ZSP Somonino (I miejsce
w kat.: "obiad kaszubski" i I miejsce
w kat.: "potrawa kaszubska")


Załoga KR - KGW Gnieżdżewo
(I miejsce w kat.: "obiad kaszubski"
i II miejsce w kat.: "potrawa kaszubska")



Załoga Pensjonatu "U Stolema"
w Ostrzycach (I miejsce w kat.:
"potrawa kaszubska" i wyróżnienie
w kat "obiad kaszubski")

________________________

program 2009 r.




























Kapituła Dobrego Smaku podczas uroczystego otwarcia
I Festiwalu Potraw Kaszubskich

Kapituła Dobrego Smaku podczas
degustowania konkursowych potraw

  Autor zdjęć: Łukasz Wysocki (UG Somonino)

______________________________

WYNIKI KONKURSU:

Kategoria "obiad kaszubski":

Wśród podmiotów gastronomicznych:
     I miejsce - Gosp. Agroturyst. "U Chłopa" (Chmielno)
     II miejsce - Pensjonat "U Stolema" (Ostrzyce)
     III miejsce - CW "Wieżyca"

Wśród szkół gastronomicznych:
     I miejsce - ZSP Kłanino
     II miejsce - ZSP Somonino
     III miejsce - ZSP TŻiGD Sierakowice


Kategoria "potrawa kaszubska":

Wśród podmiotów gastronomicznych:
     I miejsce - Pensjonat "U Stolema" (Ostrzyce)
     II miejsce - Gosp. Agroturyst. "U Chłopa" (Chmielno)
     III miejsce - Kwatera Agroturyst. "U Kaszuba" (Stężyca)
     Wyróżnienie - "Kaszubski Zapiecek" (Ostrzyce)

Wśród szkół gastronomicznych:
     I miejsce - ZSP Kłanino
     II miejsce - ZSP Somonino
     III miejsce - ZSP TŻiGD Sierakowice
     Wyróżnienie - ZSR CKP Rusocin

Nagroda GRAND PRIX DZIENNIKARZY przypadła Gospodarstwu Agroturystycznemu "U CHŁOPA" w Chmielnie.

Organizatorem I Festiwalu Potraw Kaszubskich
"Kaszëbsczé Jestkù" było Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
oraz Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.


__________________________________________________________________

REGULAMIN
I FESTIWAL POTRAW KASZUBSKICH
"Kaszëbsczé Jestkù"


I. CEL IMPREZY
       - zachowanie tradycji kulinarnych Kaszub
       - przekazywanie zasobów wiedzy regionalnej młodemu pokoleniu
       - zapoznanie z technikami przygotowania i podawania potraw kaszubskich
       - przybliżenie zwyczajów żywieniowych różnych stron Kaszub
       - stworzenie nowych jakościowo potraw w oparciu o produkty i przepisy
              kaszubskie

II. CHARAKTER IMPREZY
       Forma konkursu kulinarnego poszerzona o część promocyjną i występy artystyczne.
       Podmiot i szkoła zgłaszająca swój udział w konkursie ma prawo do prezentacji swojej firmy, szkoły w formie stoiska
       promocyjnego, na którym może prezentować własne produkty czy ofertę handlową. Inne formy należy uzgodnić
       wcześniej z organizatorem.

III. UCZESTNICY
       1. Udział biorą: kucharze reprezentujący poszczególne podmioty gastronomiczne a także uczniowie szkół
              gastronomicznych.
       2. W konkursie uczestniczą ekipy 2-5 osobowe
       3. Zobowiązuje się ekipy do dokonania zgłoszeń na formularzu (dostępny na zapytanie)
       4. Kucharze powinni znać pochodzenie potraw i tradycje związane z ich przygotowaniem.
       5. Zgłoszenia należy przesyłać do siedziby organizatora pocztą, mailem, lub faksem w terminie do dnia 15.09 2008 r.
ADRES:
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie
83-314 Somonino, ul. Ceynowy 1a, tel/fax 058 684 11 26
e-mail:
gok@somonino.pl

       6. Każda ekipa otrzymuje od organizatora potwierdzenie udziału, bez którego nie może uczestniczyć w konkursie.
       W przypadku większej ilości zgłoszeń o zakwalifikowaniu drużyny decyduje kolejność zgłoszeń.
       7. Drużyna bierze udział w części:
              a) konkursowej - obowiązkowo
              b) promocyjnej - nieobowiązkowo

IV. ZASADY ORGANIZACYJNE
       1. Organizator zapewnia: ławę piwną, 2 ławki.
       2. Kuchenkę gazową (4 palnikowa czy 2 palnikowa) wraz z butlą gazową oraz dodatkowe wyposażenie np. grill,
              piekarnik drużyna zabezpiecza w własnym zakresie.
       3. Drobny sprzęt kuchenny potrzebny do wykonania dań i oraz naczynia i zastawę niezbędną do podania i serwowania
              dań konkursowych każda ekipa zabezpiecza w własnym zakresie
       4. Drużyna przywozi też własne produkty do przygotowania potraw
       5. Dopuszcza się przygotowanie osobnego stoiska degustacyjnego dla publiczności czy stoiska promocyjnego
              lub programu artystycznego itp.

V. SPOSÓB PRZEPROWADZENIA KONKURSU
       Uczestnicy będą startować w dwóch kategoriach:
              a) podmioty gastronomiczne
              b) szkoły gastronomiczne
       W kategorii profesjonaliści ekipy reprezentują hotele, pensjonaty, restauracje, karczmy, gościńce, gospodarstwa
       agroturystyczne, itp. Natomiast w kategorii szkoły gastronomiczne uczniowie tworzące reprezentacje poszczególnych
       szkół - np. kucharz małej gastronomii.
       Zarówno w jednej jak i w drugiej kategorii ekipy przyrządzają
              a) kaszubski obiad - w tym danie główne zupa, przystawka lub deser
              b) kaszubska potrawa
       1. Ekipa wykonuje po 5 porcji konkursowych dla jury (do degustacji).
       2. Czas przygotowania od momentu wejścia na stanowisko godz. 14.00 do momentu zakończenia pracy nie może
              przekroczyć 3 godzin.
       3. Wcześniejsze ukończenie pracy nie pociąga za sobą dodatkowych punktów.
       4. Produkty użyte w konkursie mogą być poddane wcześniejszej obróbce technologicznej.

VI. OCENA - LAUREACI
       1. Przy ocenie będą brane pod uwagę:
              - oryginalność - podwaliny historyczne (uzasadnienie, dlaczego kaszubska potrawa )
              - estetyka podania
              - technika przyrządzania
              - składniki użyte do przyrządzania potrawy
              - dekoracja
              - prezentacja swojej potrawy (logo potrawy i firmy)
              - smak
       2. Oceny dokonuje profesjonalne Jury -
KAPITUŁA DOBREGO SMAKU
       3. Nagrody
              
I miejsce - ZŁOTÔ ŁËŻKA + sprzęt AGD
              II miejsce - STRZÉBNÔ ŁËŻKA + sprzęt AGD
              III miejsce - BRONZOWÔ ŁËŻKA + sprzęt AGD

              Oddzielnie otrzymują zarówno Podmioty Gastronomiczne jak i szkoły.
              Przewiduje się przyznanie GRAND PRIX dziennikarzy w każdej kategorii.

____________________________________________________________________

V Europejskie Spotkania z Muzyką 2008 - Festiwal Kultury Łowieckiej
                                                                                                 >>> więcej informacji

© GOK Somonino. All rights reserved.