Powrót do strony głównej


GMINNY OŚRODEK KULTURY w Somoninie
FERIE ZIMOWE 2013


>>> program - zobacz

KOMUNIKAT
z przebiegu ferii zimowych w Gminie Somonino z dnia 22.02.2013 r.

Ferie w Gminie Somonino trwały od 11 do 22 lutego 2013 r. W wymienionym okresie odbywały się zajęcia specjalnie przygotowane dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych, zgodnie z opracowanym programem
(patrz wyżej). Dzieci, które uczestniczyły w różnego rodzaju drobnych konkursach, nagradzane były słodyczami.
W programie wzięło udział ok. 800 osób.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Turystyka w gminie Somonino - informacje
Historia Gminnego Oœrodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Informacje - archiwum
Sponsorzy GOK Somonino
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieœ Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Kontakt z GOK Somonino
Sala widowiskowa GOK Somonino
wirtulany spacer po GOK Somonino

NAGRADZANE KONKURENCJE

TENIS STOŁOWY

SZKOŁY PODSTAWOWE
dziewczęta
I miejsce - Karolina CYMERMAN (Somonino)
II miejsce - Klaudia SERKOWSKA (Kamela)
III miejsce - Manuela GOSZ (Somonino)
IV miejsce - Alicja RYCHERT (Somonino)
chłopcy
I miejsce - Kacper CZOSKA (Somonino)
II miejsce - Szymon KOTLOWSKI (Somonino)
III miejsce - Jakub KUPC (Somonino)
IV miejsce - Szymon BLUHM (Somonino)
V miejsce - Korneliusz MASZK (Kamela)
VI miejsce - Dawid SKIERKA (Kamela)
VII miejsce - Piotr WEGNER (Somonino)
VIII miejsce - Robert MYSZK (Somonino)
IX miejsce - Paweł WEDNER (Somonino)
GIMNAZJA
dziewczęta
I miejsce - Sandra LUBOCKA (Somonino)
II miejsce - Marta CYMERMAN (Somonino)
chłopcy
I miejsce - Maciej ULENBERG (Somonino)
II miejsce - Piotr DAWIDOWSKI (Somonino)
III miejsce - Marcin LIS (Somonino)
IV miejsce - Karol BIESZKA (Somonino)
V miejsce - Dawid BURKA (Somonino)
VI miejsce - Kacper KOTŁOWSKI (Somonino)
VII miejsce - Paweł WÓJTOWICZ Somonino)
VIII miejsce - Patryk KONISZEWSKI (Somonino)
TURNIEJ PIŁKARZYKÓW
I miejsce - Szymon Pyszka + Mikołaj WENCEL (Somonino)
II miejsce - Dawid BURKA + Kacper KOTŁOWSKI (Somonino)
III miejsce - Maciej ULENBERG + Jakub NAJMOŁA (Somonino)

KONKURS RYSUNKOWY pn: "POSTAĆ z BAJKI"
Dzieci od 5 do 7 lat
I miejsce - Maria LESZKOWSKA
II miejsce - Marianna PRĄDZYŃŚKA
III miejsce - Martyna CYRZAN
IV miejsce - Marta NEDOSZYTKO
V miejsce - Małgorzata LESZKOWSKA
VI miejsce - Maryna PUZDROWSKA
UDZIAŁ: Konrad SZWABA
Dzieci od 8 do 11 lat
I miejsce - Karolina KITOWSKA
II miejsce - Julia LESZKOWSKA
III miejsce - Nikola CZOSKA
IV miejsce - Dawid SAWCZUK
V miejsce - Magdalena REITER
VI miejsce - Bartłomiej KREFT
UDZIAŁ: Julia SKIERKA i Szymon SZWABA

Organizatorami ferii zimowych w Gminie Somonino był Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie.

© GOK Somonino. All rights reserved.