Powrót do strony gównej


  Pola Nadziei

Akcja mająca na celu pomóc nieuleczalnie chorym na raka, przypominająca o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Od godzin rannych na terenie powiatu kartuskiego, oznakowani wolontariusze zbierają datki na działalność jedynego w powiecie Domowego Hospicjum CARITAS w Kartuzach. Akcja pod znakiem "ŻONKILA" trwa na terenie Gminy Somonino od godzin rannych do późnego wieczora.
W godzinach popołudniowych organizatorzy zapraszają na program
artystyczny w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie.
Włącz się w akcję.

Organizatorzy akcji w powiecie kartuskim:
KARTUSKIE HOSPICJUM DOMOWE CARITAS,
GMINNY OŚRODEK KULTURY SOMONINO,
CENTRUM KULTURY "KASZUBSKI DWÓR" W KARTUZACH,
GMINNY OŚRODEK KULTURY W SIERAKOWICACH

-------------------------------

"Pola Nadziei 2017"
2.04.2017 r.

PODZIĘKOWANIE

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie dziękuje uczniom Gimnazjum Publicznego w Somoninie, Gimnazjum Publicznego w Goręczynie a także uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie, którzy w ramach sztabu w naszym ośrodku zbierali datki na Kartuskie Hospicjum w ramach akcji "Pola Nadziei".

Dziękujemy mieszkańcom gminy Somonino oraz mieszkańcom Szymbarka za ofiarność. Ogromne podziękowania należą się Księżom Proboszczom za życzliwość i zachęcenie do zbiórki, opiekunkom młodzieży Paniom: Anicie Syldatk, Elżbiecie Mateja, Sabinie Niklas oraz Państwu Reginie i Kazimierzowi Żołnowskim za darmowy poczęstunek, Panu Marianowi Kaczmarkowi za darmowy przewóz wolontariuszy, kierowcy Panu Zdzisławowi Hopa i właścicielom Gościńca dla Przyjaciół w Wyczechowie za zgodę na przeprowadzenie zbiórki.

Łącznie zebraliśmy 6.423 złote.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Turystyka w gminie Somonino - informacje
Historia Gminnego Ośrodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Informacje - archiwum
Sponsorzy GOK Somonino
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Kontakt z GOK Somonino
Sala widowiskowa GOK Somonino
wirtulany spacer po GOK SomoninoPola Nadziei, 24.04.2016 r.

Zbieramy dla Kartuskiego Hospicjum Domowego.

---------------------------------------------------------------

DZIĘKUJEMY !!!

W GMINIE SOMONINO W AKCJI CHARYTATYWNEJ "POLA NADZIEI"
NA RZECZ KARTUSKIEGO CENTRUM CARITAS
ZEBRALIŚMY 7 885,13 zł.

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie DZIĘKUJE Mieszkańcom Gminy Somonino, Mieszkańcom Szymbarka, Gościom Centrum Edukacji i Promocji w Szymbarku, oraz Gościom Gościńca "Dla Przyjaciół" w Wyczechowie za szczodre przekazywanie datków na rzecz Kartuskiego Centrum CARITAS. Pragniemy podziękować Proboszczom Parafii: w Somoninie, Goręczynie, Hopowie oraz Szymbarku a także Ojcom Franciszkanom z Wieżycy za nagłośnienie tej szlachetnej idei i życzliwość.

Dziękujemy bardzo wolontariuszom - uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie, uczniom Gimnazjum Publicznego w Somoninie oraz uczniom Gimnazjum Publicznego w Goręczynie. Dziękujemy Panu Marianowi Kaczmarkowi i kierowcy Panu Zygmuntowi Jereczek za nieodpłatny przewóz osób zbierających. Państwu Reginie i Kazimierzowi Żołnowskim za nieodpłatne przygotowanie posiłku dla wolontariuszy i organizatorów. Jednocześnie dziękujemy opiekunom z poszczególnych szkół Pani Elżbiecie Mateja i Pani Sabinie Widrowskiej z Gimnazjum Publicznego w Somoninie, Pani Anicie Syldatk z Gimnazjum Publicznego w Goręczynie oraz Pani Annie Modrzejewskiej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie.

Bardzo dziękujemy Pani Lidii Czapiewskiej, Państwu Danucie i Hilaremu Formella za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórki na ich prywatnych terenach.

Dziękujemy !

---------------------------------------------------------------

Pola Nadziei, 27.04.2014 r.

DZIĘKUJEMY !!!
W GMINIE SOMONINO W AKCJI CHARYTATYWNEJ "POLA NADZIEI"
NA RZECZ KARTUSKIEGO CENTRUM CARITAS ZEBRALIŚMY 2849,38 zł.

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie DZIĘKUJE Mieszkańcom Gminy Somonino, za przekazywanie datków na Kartuskie Centrum CARITAS. Zbiórka została przeprowadzona na rzecz pomocy chorym terminalnie. Dziękujemy bardzo wolontariuszom - uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie, uczniom Gimnazjum Publicznego w Somoninie oraz uczniom Zespołu Szkół w Goręczynie. Dziękujemy Panu Marianowi Kaczmarkowi za nieodpłatny przewóz ekip zbierających oraz Państwu Reginie i Kazimierzowi Żołnowskim za przygotowanie gorącego posiłku dla wolontariuszy.

Dziękujemy.

---------------------------------------------------------------

© GOK Somonino. All rights reserved.